Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-12 21:24:30

EDEK

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 13
Punktów :   

Poznajmy się!

Tu się przedstawiamy, opisujemy itp.
Ja zacznę. Nazywam się Ewa i mam 12 lat. Kumple mówią mi Edek, bo jestem chłopczycą. Uwielbiam czytać książki. Most  do Terabithii, Harry Potter, Felix, Net i Nika, Krucze Wrota, Wampiraci, Charlie Bone i inne to moje uliubione. Czasem też napiszę jakąś książkę lub scenariusz. Moim najlepszym kumplem jest Danko, potem Orina, Palka i Juka. Moi ulubieni aktorzy to AnnaSophia Robb, Josh Hutcherson i Jamie Bell. Ulubieni pisarze to: J.K. Rowling, Katherine Peterson, Justin Somper i inni. Z muzy to Madonna, J.T. Timbaland itd. Kolorz to niebieski, fioletowy i zielony. J.polski kocham.


,,Mamże Ci ja lustro plastikowe, wezmę i walnę nim bydlę po głowie"

Offline

 

#2 2008-09-13 20:19:35

Danko

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

Prawdziwe imię: Daniel
Przezwisko: Danko
Data i miejsce urodzenia: 17 luty 1996 rok w Łodzi
Ulubioni wokalśc/wokalistki: Madonna, J. T., Timbaland
Ulubioni aktorzy/aktorki: Orlando Bloom, Cameron Diaz, Merly Streep i inni
Ulubiona książka: Ania z Zielonego Wzgórz, Mały Książe, Wehikuł Czasu (seria), Ulysses Moore i inne
Ulubione filmy: Ze Śmiercią Jej Do Twarzy, Goście Goście, Straszny Film 2 i inne
Przyjaciele: najpierw nie jaka Ewka "Edek", następnie nie jaka Oriana "Orina", a także "Ariczka, jeszcze nie jaki Bartek "Pampers", jeszcze nie jaka Julka "Juka", jeszcze nie jaki Oskar "Osa", jeszcze nie jaka Paulina "Palka", jeszcze nie jaka Marta "Marta-Karta", jescze nie jaki Paweł "Pawlo"
Ulubione przedmioty: historia, przyroda, matma,
Znienawidzony przedmiot: plastyka, znienawidziłem ją przez nie jakiego "Żepa" od piątej klasy

Offline

 

#3 2008-09-22 16:26:23

EDEK

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poznajmy się!

No, co z wami, ludzie?! REJESTROWAĆ SIĘ!!!


,,Mamże Ci ja lustro plastikowe, wezmę i walnę nim bydlę po głowie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmas.pun.pl www.ghostscrewclan.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.akanotsuki.pun.pl www.speedwayman.pun.pl